Відгуки про компанію Beauty Expert - найкращі ціни, швидка відправка
- Юлія С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Еліна Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Раиса З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Велике дякую! 😌
- Игорь К.
- Шакті О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Жахливо! Оплатила замовлення багато днів тому, вони мені пишуть голосові, що я маю дзвонити і підтверджувати замовлення бо може я не впевнена в замовленні і вони зря відправлять чи що це таке? Агоу ! Я його оплатила! Чого замовлення досі не в мене? Я заповнила всі данні в додатку! Якби я хотіла поспілкуватись з продавцем , а не зекономити свій час купуючі в інтернеті. .я би купила не в інтернеті! Що це таке? Я не маю часу на дзвінки! Замовлення оплачено! Я може вже маю купувати щось інще бо півроку чекати поки ця фірма відправить?
Щось в оголошенні про продаж пішить що ви не відправляєте товар без дзвінка? Бо я тоді буду знати і шукати інші магазини, де замовив вночі а зранку або вдень відправили, як написано- Коментар продавця
Дуже шкода, що Ви не знайшли 10 секунд на те, щоб підтвердити замовлення, проте знайшли хвилин 15 вночі, щоб написати нам купу неприємних слів :(
лише за те, що Вам зателефонували?
Ми відправляємо замовлення кожного дня, швидка доставка це частина нашого слогану.
Проте, ми мали об'єктивні підстави сумніватись в правильності даних:
1. Ви вже зробили замовлення на цей самий товар тижнем раніше (не оплачене) і вказали інший номер телефону, за яким був закріплений Вайбер, проте за ним Ви читали наші повідомлення, але ігнорували їх
2. За номером телефону вказаним вже в оплаченому замовленні не було закріплено Вайбер
Схема прийняття замовлень в нашому магазині така, що ми взагалі не телефонуємо, якщо є можливість зв'язатись із клієнтом за допомогою месенджерів. Телефонувати - це крайній випадок.
3. Оскільки Ви обрали поштомат для доставки, запевнитись, що телефон вказаний вірно - критично, бо Ви просто не зможете його отримати.
Помилка в номері телефону трапляється дуже часто.
Раніше ми відправляли оплачені замовлення, не зважаючи на те, що клієнт не відповідав у Вайбері та на дзвінки, проте такі замовлення лежали на пошті тиждень і повертались назад.
Вибачте, але пакувати замовлення, відправляти його, повертати назад, оплачувати доставку, розпаковувати та повертати на склад - задоволення тут мало...
Замовлення Ви своє вже давно забрали, просити видалити відгук не будемо, бо Ви дуже зайняті.
- Коментар продавця
- Іван Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ярошенко Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валерія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Алла К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Татьяна Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua